Кафедра менеджменту організацій вітає студентку гр. МЕ-41 Бородавко Анастасію із перемогою (ІІ місце) у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека» 2019/2020, який проводився на базі Черкаського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи». Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Кулиняк І.Я.

Переможці Конкурсу були визначені Галузевою конкурсною комісією на підставі рецензування 45 студентських наукових робіт, що надійшли з 35 закладів вищої освіти.

Бажаємо студентці та науковому керівнику не зупинятись на досягнутому, вірити у свої сили та примножувати свої наукові здобутки!!!