Кафедра менеджменту організацій вітає студентку гр. МЕМ-11 Цапулич Анастасію із перемогою (ІІІ місце) у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством» 2019/2020, проведеного в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Кулиняк І.Я.

Переможці Конкурсу були визначені Галузевою конкурсною комісією на підставі рецензування 63 студентських наукових робіт, що надійшли з 37 вищих навчальних закладів (Протокол засідання від 15 квітня 2020 року).

Бажаємо студентці та науковому керівнику не зупинятись на досягнутому, вірити у свої сили та примножувати свої наукові здобутки!!!