Кафедра менеджменту організацій вітає студентів гр. МЕ-43 Пермінову Ольгу та гр. МЕОА-12 Сорокату Анастасію із перемогою (ІІ місце) у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій» 2019/2020. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Кулініч Т.В.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 галузевою конкурсною комісією ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» було прийнято рішення про підведення підсумків за результатами першого етапу ІІ туру Конкурсу.

Бажаємо студентам та науковому керівнику не зупинятись на досягнутому, вірити у свої сили та примножувати свої наукові здобутки!!!