Кафедра менеджменту організацій вітає студентів гр. МЕМ-11 Ярмолу Катерину та Малішевську Божену із перемогою (І місце) у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Туризм» 2019/2020. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Кулиняк І.Я. Загалом на конкурс було подано 104 наукові роботи.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця підвів підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру. Загалом на конкурс було подано 104 наукові роботи.

Бажаємо студентам та науковому керівнику не зупинятись на досягнутому, вірити у свої сили та примножувати свої наукові здобутки!!!