Кафедра менеджменту організацій вітає із черговою перемогою студентів групи МЕ-42 Малішевську Божену та Слободюк Аллу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

11-12 квітня 2019 р. на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Освітні, педагогічні науки”. На конкурс було подано 64 наукові роботи. За результатами підсумкової конференції, що проходила у м. Дрогобич, Диплом ІІІ ступеня отримали студентки Малішевська Божена та Слободюк Алла за наукову роботу на тему “Репетиторство як форма підготовки до ЗНО” (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Кулиняк Ігор Ярославович).