Вітаємо студентку кафедри менеджменту організацій Гацук Маргариту з перемогою, яка за підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 073 «Менеджмент» (спеціалізація: «Менеджмент інноваційної діяльності») нагороджена дипломом ІІ ступеня!

Також вітаємо студентів кафедри менеджменту організацій Боцман Юлію з перемогою в олімпіаді у номінації “За високий рівень знань та уміння приймати інноваційні рішення” (4 місце) та Лозову Ірину – у номінації “Менеджер-стратег” (5 місце)!

Експертом олімпіади від Львівської політехніки був к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Кулиняк І.Я., який консультував, підтримував та супроводжував учасників протягом всього періоду проведення олімпіади.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 073 «Менеджмент» (спеціалізація: «Менеджмент інноваційної діяльності») проходив 19-20 квітня 2018 року на базі Одеського національного економічного університету (кафедра менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності). Загалом в олімпіаді взяли участь 65 студентів.

Велика подяка організаторам – Одеському національному економічному університету (зокрема кафедрі менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності та її завідувачу д.е.н., професору Кузнецовій Інні Олексіївні) – за цікавий, продуктивний та високоякісний захід, а також за гостинність та доброзичливий прийом!

Real time web analytics, Heat map tracking