Студентка 5 курсу кафедри менеджменту організацій Безуханич Вікторія Миколаївна у 2014 році була учасником міжнародної програми Leadership Education and Development (LEAD) Programme. Для участі в програмі кожен з учасників програми підготував проекти соціального або економічного спрямування. Ці проекти розглядалися фахівцями у Лондоні. Презентуючи свої проекти, учасники мали можливість отримати кваліфіковані консультації щодо покращення їх наповнення та оптимізації впровадження.

Крім того, протягом 7 днів студенти відвідали такі провідні міжнародні компанії як: European  Bank  for Reconstruction  and Development, American  lnternational  Group, Bloomberg, Brayan Cave, BlackRock, Citigroup, Clifford  Chance, Lloyds  lnsurance  Market, Silicon Roundabot, Christie's  Auctions. У кожній організації відбувалися презентації роботи провідних фахівців різних відділів. Окрім робочих буднів, студенти також відвідали на вихідних Кембридж та ознайомилися з визначними місцями та традиціями Лондону.

Стань учасником даної програми безкоштовного стажування для студентів у Лондоні (Великобританія)

Студенти 4-5 курсу запрошуються до участі в міжнародній програмі Leadership Education and Development (LEAD) Programme 2015 (місто Лондон, Великобританія, серпень 2015). Детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/pages/LEAD-Programme/652008551546046?ref=ts&fref=ts

Це унікальна можливість познайомитися з бізнес-середовищем та принципами роботи державних органів Великобританії. Цьогорічна програма має на меті відібрати студентів, з активною громадською позицією та лідерськими здібностями й бажанням працювати в державних структурах та органах місцевого самоврядування України. Обов’язковою умовою участі є високий рівень володіння англійською мовою.

Програма покриває всі витрати учасників.

Під час програми на студентів чекають такі заходи:

·         презентації провідних компаній та органів державного управління Великобританії;

·         тренінги та бізнес-ігри, що будуть корисними для подальшої роботи в органах державного управління та місцевого самоврядування;

·         екскурсії та знайомство з визначними місцями Лондону та інших куточків Великобританії.

Кінцевий термін подачі аплікаційної форми: 26-04-2015 (форма за посиланням: https://www.surveymonkey.com/s/ZDJ9FKK)

Для додаткового ознайомлення завантажте брошуру та аплікаційну форму.

Відгук студентки 5 курсу кафедри менеджменту організацій Безуханич Вікторії про участь у програмі:

Це неймовірна можливість познайомитись з цивілізованим бізнес-середовищем найвищого рівня. Підприємства, які ми відвідали є лідируючими в своїй сфері. Люди, з якими ми познайомились є професіоналами своєї справи. Досвід, який ми отримали та знання, якими з нами поділились ми б не змогли зібрати в Україні. Місця, які ми відвідали є у кожного в мріях. Здобуті знання та контакти створюють поштовх до розвитку, вдосконалення і росту. LEAD Programme без сумніву результативна програма і це напевно найкраща характеристика для неї. В мене досі не вичерпалась енергія до роботи і якісних змін в Україні, яку я отримала протягом 7 днів в надзвичайному місті серед надзвичайних людей.

Також хочеться додати декілька слів про організаторів програми. Це люди які створили такий масштабний проект завдяки бажанню допомогти Україні в такий важкий для неї час. Зважаючи на допомогу різного роду від усього світу, погодьтесь, формування та сприяння розвитку правильних цінностей серед майбутніх чиновників та підприємців є дуже важливою справою сьогодні. Вкладений час та знання в молодь сьогодні значною мірою впливає на стан речей в країні через 10 років. Тому я завжди з захопленням і вдячністю згадую про всіх причетних до LEAD Programme людей!

Я бажаю всім майбутнім учасникам програми використати отриманий досвід якомога результативніше і бажано в Україні)