Організування туристичної діяльності: навч. посібник / О.Є.Кузьмін, А.В.Дубодєлова, І.Я.Кулиняк, Х.Ю.Малкуш.– Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2015.– 352c.

У навчальному посібнику висвітлено теоретичні та прикладні аспекти організування туристичної діяльності. Систематизовано і структуризовано туристичні ресурси та туристичні райони України. Розглянуто основні засади державного управління туристичною діяльністю. Описано процеси формування, просування та реалізації туристичного продукту. Охоплено широке коло питань, пов’язаних з організуванням розміщення і харчування, транспортного забезпечення та екскурсійного обслуговування туристів. Значну увагу приділено започаткуванню туристичного бізнесу. Виклад теоретичних аспектів супроводжується прикладами і практичними рекомендаціями.

Видання призначене студентам вищих навчальних закладів усіх форм навчання, слухачам системи перекваліфікації, аспірантам. Буде корисним для підприємців, менеджерів, фахівців та усіх тих, хто цікавиться туризмом і прагне поглибити свої знання у такій сфері діяльності.

Рекомендовано Науково-методичною радою Національного університету “Львівська політехніка” як навчальний посібник для студентів базового напряму “Менеджмент” (Протокол № 4/2015 від 16 березня 2015 р.).