Організація біржової діяльності: 1 001 тест: збірник тестових завдань / О.Є.Кузьмін, О.В.Юринець, А.В.Дубодєлова, І.Я.Кулиняк.– Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2015.– 232c.

У збірнику викладено основні теоретичні аспекти дисципліни “Організація біржової діяльності” у формі тестових завдань, які роблять процес навчання активним. Пропонуються запитання, на які є лише одна правильна відповідь. Для полегшення засвоєння навчального матеріалу наведено відповіді до тестів.

Розраховано на студентів вищих навчальних закладів усіх форм навчання базового напряму підготовки “Менеджмент”. Збірник тестових завдань буде корисним для підприємців, менеджерів, фахівців та усім тим, хто займається біржовими операціями та торгівлею на біржах і прагне поглибити свої знання у такій сфері.

Рекомендовано Науково-методичною радою Національного університету “Львівська політехніка” як навчальний посібник для студентів базового напряму “Менеджмент” (Протокол № 4/2015 від 16 березня 2015 р.).