Вітаємо студентку кафедри менеджменту організацій Дідух Олену Ігорівну з перемогою, яка за підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» нагороджена дипломом ІІ ступеня!

Подяку за активну роботу у складі журі отримав Карий Олег Ігорович – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка».

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» проходив 27 квітня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету.

Нещодавно, 24 та 26 квітня 2018 року кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» організувала зустрічі студентів із працедавцями, серед яких були представники Львівської кавової фабрики «Галка», маркетинг студії Fajta, холдингової компанії «Асканія» та тютюнової компанії «Філіп Морріс Україна».

Працедавці, які представляли різні сфери бізнесу, розповіли студентам  про їхні організації, перспективи свого розвитку в сучасних умовах функціонування, а також звернулися із реальними пропозиціями стажування, працевлаштування та розповіли про вакантні посади.

23 квітня 2018 р. студенти Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки прослухали лекції польською мовою двох професорів з Вроцлавського економічного університету, які прибули на запрошення кафедри менеджменту організацій та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ІНЕМ.

Професор Божена Рижавська у цікавій формі представила свої погляди на процеси переходу від коричневої до зеленої економіки в Європейському Союзі, а професор Анетта Зелінська ознайомила студентів з проблемами та перспективами розвитку екологістики та навела ефективні приклади застосування екологістики у діяльності відомих світових виробників.

Тоді тобі просто необхідно завітати на презентацію, яку проведе глобальний лідер ринку стратегічного консалтингуMcKinsey&Company для студентів 3-6х курсів львівських університетів.

КОЛИ: 23 травня, 14.30

ДЕ:      Національний університет "Львівська політехніка, вул. Митрополита Андрея 5, IV корпус, ауд. 209

Якщо ти судент 4-6 курсу або випускник 2017-2018 р., то поспішай зареєструватись у програмі для старта кар'єри з Філіп Морріс Україна!!!

Вітаємо студентку кафедри менеджменту організацій Гацук Маргариту з перемогою, яка за підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 073 «Менеджмент» (спеціалізація: «Менеджмент інноваційної діяльності») нагороджена дипломом ІІ ступеня!

Також вітаємо студентів кафедри менеджменту організацій Боцман Юлію з перемогою в олімпіаді у номінації “За високий рівень знань та уміння приймати інноваційні рішення” (4 місце) та Лозову Ірину – у номінації “Менеджер-стратег” (5 місце)!

Вітаємо студентку кафедри менеджменту організацій Базарко Світлану Володимирівну із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Маркетинг"!

Робота та доповідь студентки була високо оцінена журі Конкурсу, у результаті якого студентка була нагороджена Дипломом ІІ ступеня, а науковий керівник к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Кулиняк Ігор Ярославович отримав Подяку за підготовку та сприяння написанню наукової роботи.

200px INEM1   200px Logo mo

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Управління інноваційним процесом в Україні: проблеми комерціалізації науково-технічних розробок”, яка відбудеться 17-19 травня 2018 року в Інституті економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка” за адресою м. Львів, вул. Степана Бандери, 12.

Подробиці за посиланням.

Термін подачі тез доповідей - не пізніше 2 травня 2018 року!

(готові тези доповідей просимо надсилати за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Мірошнику Роману Олександровичу))

Термін подачі матеріалів до колективної монографії - до 19 травня 2018 року!

(готові матеріали до колективної монографії просимо надсилати за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Кулиняку Ігорю Ярославовичу))

На лекції ти дізнаєшся:
- як втілити ідею, занотовану на серветці;
- як управляти факапами;
- яким має бути івент-менеджер і багато іншого.

Кафедра менеджменту організацій та Рада молодих вчених ІНЕМ запрошують на лекцію професорів з Вроцлавського економічного університету (Польща), яка відбудеться 23 квітня в 425 ауд. ІV корпусу Львівської політехніки. Початок о 900. Лекція відбуватиметься польською мовою!