ШАНОВНІ УЧНІ 10-11 КЛАСІВ ШКІЛ, ЛІЦЕЇВ ТА ГІМНАЗІЙ!

Запрошуємо Вас взяти участь у бізнес-грі "Селянська школа бізнесу".

Організатор конкурсу – Національний університет «Львівська політехніка», Інститут економіки і менеджмент, кафедра менеджменту організацій.

У бізнес-грі можуть брати участь учні випускних класів загальноосвітніх середніх шкіл, гімназій та ліцеїв, за умови не більше двох учнів від одного освітнього закладу.

Практичною цінністю гри "Селянська школа бізнесу" є отримання учасниками навичок та умінь інтегруватися у групи; вести переговори, встановлювати ділові контакти та співпрацювати в групі. Гра розвиває креативність та самостійність, виховує цілеспрямованість, навчає планувати дії, здійснювати оцінку ризиків та мислити стратегічно; стимулює учасників започатковувати нові ініціативи.

Переможці бізнес-гри отримають незабутній досвід та цінні подарунки від організаторів.

Проведення бізнес-гри відбудеться 19 квітня 2019 року за адресою:

79013, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5, IV навчальний корпус (Національний університет «Львівська політехніка», кафедра менеджменту організацій, ауд. 408).

Учням, які бажають взяти участь у бізнес-грі «Селянська школа бізнесу", необхідно зареєструватись до 15 квітня 2019 року через реєстраційну форму на сайті кафедри: https://goo.gl/forms/6V6ouTJv8M7U2rn93

Участь у бізнес-грі «Селянська школа бізнесу" безкоштовна.

ГРАЙТЕ ТА ВИГРАВАЙТЕ!!!

Відповідальна за організацію та проведення бізнес-гри – Гвоздь Мар’яна Ярославівна.

конт. тел.097 938 77 77

Веб-сайт: http://mo.lp.edu.ua/ 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Real time web analytics, Heat map tracking