Бакалавр – освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань і обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, передбачених для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

Фахові спрямування бакалаврських програм на кафедрі:

  • «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)»;
  • «Менеджмент інноваційної діяльності».

Термін навчання: чотири роки.

Форми навчання: денна і заочна.

Джерела фінансування: кошти державного бюджету, фізичних і юридичних осіб.

 

12087862 292092790961424 756850399554701861 o

Якщо Ви мрієте набути теоретичні знання і практичні навики для позиціонування у майбутньому капітаном управління, після третього курсу навчання на бакалавраті обирайте фахові програми підготовки кафедри менеджменту організацій.
Детальні правила прийому до Львівської політехніки ТУТ

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking