Шановні учні 10-11 класів!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі учнівських бізнес-планів.

Організатор конкурсу – Національний університет “Львівська політехніка” , інститут економіки і менеджмент, кафедра менеджменту організацій.

Результат пошуку зображень за запитом "Бізнес-план"

 

У конкурсі можуть брати участь учні випускних класів загальноосвітніх середніх шкіл, гімназій та ліцеїв. На конкурс подаються бізнес-плани, підготовлені командою учнів (від 3 до 5 осіб в команді).

Тематика бізнес-плану: “Інноваційний проект”. Бізнес-план може описувати розроблення та впровадження інноваційного проекту у будь-яку сферу економічної  чи соціальної діяльності.

Авторам кращих робіт за рішенням конкурсної комісії будуть надіслані запрошення для участі у презентації перед комісією з викладачів кафедри та успішних підприємців, де вони зможуть зробити доповідь і в процесі дискусії захистити результати своєї роботи та отримати цінні подарунки.

Прослуховування робіт буде проведено в травні 2017 року за адресою: 79013,

м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5, IV навчальний корпус (Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра менеджменту організацій, ауд. 407).

Бізнес-план повинен бути оформлений згідно таких вимог:

1. Бізнес-план має містити:

1.1. Дані про авторів, мету і завдання проекту, опис продукту чи/та послуги, позиціонування товару на ринку, його відмінні риси, сегментування споживачів згідно їх потреб та поведінкових характеристик; опис обладнання, оглядові відомості про джерела постачання сировини та матеріалів, план маркетингу, забезпечення конкурентоспроможності продукції та послуг, моделі ціноутворення, методи стимулювання продажу, рекламний бюджет, кадрову політику, тощо. Основний акцент слід зробити на маркетинговий план, який включає способи донесення інформації потенційним споживачам та змістовне наповнення реклами нового продукту чи послуги.

1.2. Резюме обсягом до трьох сторінок друкованого тексту формату А4;

2. Обсяг бізнес-плану – до 30 сторінок друкованого тексту формату А4 (текстовий редактор - MS Word,  шрифт основного тексту - Times New Roman, розмір шрифту (кегель) - 14, відстань між рядками - полуторний, поля тексту: зверху - 2 см; знизу - 2 см; ліворуч - 2,5 см; праворуч - 1,5 см).

3. Бізнес-план виконується українською мовою.

Командам учнів, які бажають взяти участь у написанні бізнес-плану, слід зареєструватись до 7 квітня 2017 року через реєстраційну форму на сайті кафедри, розділ Вступникам. Термін подання готових робіт – до 10 травня 2017 р.

 18-25 квітня у НУ “Львівська політехніка” для учасників буде проведений тренінг “Як підготувати та представити успішний бізнес-план”.

На запозичення в тексті роботи слід обов’язково робити посилання і джерела подавати у списку використаної літератури.  У разі невідповідності оформлення матеріалів зазначеним вимогам, виявлення плагіату та порушення терміну подання, роботи до розгляду не приймаються!

Участь в конкурсі безкоштовна. Беріть участь та перемагайте!

Відповідальний за організацію конкурсу – Гвоздь Мар'яна Ярославівна,

Конт. тел.: 097 938 77 77

Веб-сайт: http://mo.lp.edu.ua/  (розділ: Вступникам)

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація на конкурс проходить за посиланням

Real time web analytics, Heat map tracking