Рейтингові списки 2017 року:

Напрям Форма навчання

Бакалаврат

Магістратура

Менеджмент Денна перейти -
Заочна перейти -
Менеджмент організацій Денна - перейти
Заочна - перейти
Менеджмент інноваційної діяльності Денна - перейти
Заочна - перейти
Зверніть увагу, що абітурієнт може подати одночасно документи на кілька спеціальностей, форм навчання, тому "не лякайтеся" 
великої кількості претендентів. Ми впевнені, що для Вас місце знайдеться!

Детальні правила прийому до Львівської політехніки ТУТ
 

Шановні учні 9-11 класів!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі учнівських бізнес-планів.

Організатор конкурсу – Національний університет “Львівська політехніка” (кафедра менеджменту організацій).

У конкурсі можуть брати участь учні випускних класів загальноосвітніх середніх шкіл, гімназій та ліцеїв. На конкурс подаються бізнес-плани, підготовлені командою учнів (від 2 до 5 осіб в команді).

Тематика бізнес-плану: “Інноваційний проект”. Бізнес-план може описувати розроблення та впровадження інноваційного проекту у будь-якій сфері економічної діяльності: сільське господарство, легку промисловість, харчову промисловість, виробництво високотехнологічних товарів, будівництво, оптову та роздрібну торгівлю, туристичну діяльність, транспорт і зв'язок, фінансову діяльність, освіту та ін.

Авторам кращих робіт за рішенням конкурсної комісії будуть надіслані запрошення для участі у презентації перед комісією з викладачів кафедри та успішних підприємців, де вони зможуть зробити доповідь і в процесі дискусії захистити результати своєї роботи та отримати цінні подарунки.

Прослуховування робіт буде проведено після 15 травня 2016 року за адресою: 79013, м. Львів, вул. Степана Бандери, 12, IVнавчальний корпус (Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра менеджменту організацій, ауд. 407).

Бізнес-план повинен бути оформлений згідно таких вимог:

1. Бізнес-план має містити:

1.1. Дані про авторів, мету і завдання проекту, опис продукту чи/та послуги, позиціонування товару на ринку, його відмінні риси, сегментування споживачів згідно їх потреб та поведінкових характеристик; опис обладнання, оглядові відомості про джерела постачання сировини та матеріалів, план маркетингу, забезпечення конкурентоспроможності продукції та послуг, моделі ціноутворення, методи стимулювання продажу, рекламний бюджет, кадрову політику, тощо. Основний акцент слід зробити на маркетинговий план, який включає способи донесення інформації потенційним споживачам та змістовне наповнення реклами нового продукту чи послуги.

1.2. Резюме обсягом до трьох сторінок друкованого тексту формату А4;

2. Обсяг бізнес-плану – до 30 сторінок друкованого тексту формату А4 (текстовий редактор - MS Word,  шрифт основного тексту - Times New Roman, розмір шрифту (кегель) - 14, відстань між рядками - полуторний, поля тексту: зверху - 2 см; знизу - 2 см; ліворуч - 2,5 см; праворуч - 1,5 см).

3. Бізнес-план виконується українською мовою.

Протягом квітня 2016 року у НУ “Львівська політехніка” для учасників буде проведений тренінг “Як підготувати успішний бізнес-план”.

На запозичення в тексті роботи слід обов’язково робити посилання і джерела подавати у списку використаної літератури. У разі невідповідності оформлення матеріалів зазначеним вимогам та порушення терміну подання, роботи до розгляду не приймаються!

Участь в конкурсі безкоштовна. Беріть участь та перемагайте!

Відповідальний за організацію конкурсу – Беспалюк Христина Мирославівна, конт. тел.0509490840, 0961981867.       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Реєстрація для участі в конкурсі за посиланням : https://goo.gl/Po0Sso

Консультування викладачами до випробувального фахового тестування з дисциплін відбудеться 20.07.2016 р. в 420-IV або в 425- IV у такі години:

  • Управління інноваціями (викл. Лісовська Л.С.) – 9:00 год.;
  • Основи менеджменту (викл. Передало Х.С.) – 9:30 год.;
  • Управління персоналом (викл. Струтинська Л.Р.) – 10:00 год.;
  • Економіка і фінанси підприємства (викл. Ситник Й.С.) – 10:30 год.;
  • Операційний менеджмент (викл. Сорочак О.З.) – 11:00 год.;
  • Теорія організації (викл. Процак К.В.) – 11:30 год.;
  • Мікро- та макроекономіка (викл. Скорик Г.І.) – 12:00 год.

У ВИПАДКУ, КОЛИ 4 КОРПУС БУДЕ ЗАКРИТО У ЗВ'ЯЗКУ З ВСТУПНИМИ ВИПРОБОВУВАННЯМИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ В ІНШОМУ КОРПУСІ.

ПРОХАННЯ ДО СТУДЕНТІВ ЗІБРАТИСЬ БІЛЯ ВХОДУ В 4 КОРПУС І ЇХ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО В ЯКИЙ КОРПУС ПЕРЕНЕСЕНО КОНСУЛЬТАЦІЇ.

Real time web analytics, Heat map tracking