Навчально-допоміжний перонал

Закінчила в 1990 р. хіміко-технологічний факультет Львівської політехніки. Після закінчення навчання працювала на посаді інженера науково-дослідного інституту радіоапаратури та державного заводу "Хімреактив". У Львівській політехніці працює з 2000 р. на посадах інженера, інженера ІІ категорії', а з 2014 р. - інженера І категорії кафедри менеджменту організацій.

Закінчив Львівську політехніку в 1981 р. за спеціальністю "Прикладна математика". Після закінчення навчання обіймав посаду провідного інженера обчислювального центру Інституту прикладних проблем механіки і математики АН України. У Львівській політехніці працює з 1998 р. на посадах інженера, завідувача лабораторії, а з 2013 р. - провідного спеціаліста кафедри менеджменту організацій.

Закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка у 1978 р. за спеціальністю "Планування промисловості". Після закінчення навчання працювала на посаді економіста групи цін планово-економічного відділу Львівського автобусного заводу, економіста планового відділу Запорізького арматурного заводу. У Львівській політехніці працює з 2005 р. на посадах старшого лаборанта, а з 2013 р. - інженера ІІ категорії кафедри менеджменту організацій.

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking