ГОЛОВА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

ЛІСОВСЬКА Л.С. – доцент кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н., доцент

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

ПРОЦАК К.В. – доцент кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н., доцент

ЩЕРБАТА Т.С. – асистент кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н.

Савоніна Н.С. - асистент кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н.

БАГЛАЙ І.Є. - асистент кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка»

мірошник Р.О. - доцент кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н.

Яремчук Р.Є. – старший лаборант кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка»