Закінчила Національний університет "Львівська політехніка" в 2005 р. за спеціальністю "Менеджмент організацій". У Львівській політехніці працює з 2006 р. на посаді асистента кафедри менеджменту організацій. Науково-педагогічний стаж - вісім років.

Проводить практичні та лабораторні заняття з дисциплін: "Управління змінами", "Управління якістю", "Економіка і управління підприємством". Сертифіковано один навчально-методичний комплекс у Віртуальному навчальному середовищі університету.

Опублікувала 27 науково-методичних праць, зокрема 15 наукових статей у фахових виданнях, вісім тез доповідей міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, один конспект лекцій, чотири методичні праці. У співавторстві видано монографію "Взаємодія учасників інноваційного процесу у ланцюгах вартості" і навчальний посібник "Корпоративна культура".

Основні напрями наукових досліджень: організаційна культура та управління змінами.

Відповідає за зв'язки з випускниками кафедри менеджменту організацій.