Закінчила магістратуру Львівської політехніки в 2010 р. за спеціальністю "Менеджмент організацій", Інститут післядипломної освіти Львівського національного університету ім. І. Франка в 2012 р. за спеціальністю "Міжнародне право". У Львівській політехніці працює з 2010 р. на кафедрі менеджменту організацій на посадах стажиста- дослідника, а з 2012 р. - асистента. Науково-педагогічний стаж - чотири роки.

Проводить практичні та лабораторні заняття з таких дисциплін: "Статистика", "Економіка і управління підприємством", "Основи підприємництва", "Операційний менеджмент", "Договірне право", "Інвестиційне право".

Опублікувала 14 науково-методичних праць, серед яких дві наукові статті у фахових виданнях, сім тез доповідей міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, п'ять методичних праць. Сертифіковано один навчально-методичний комплекс у Віртуальному навчальному середовищі університету.

Основний напрям наукових досліджень: корпоративні стратегії промислових підприємств.

Виконує обов'язки секретаря методичних семінарів кафедри і куратора академічної групи.

Нагороджена подякою ІНЕМ за високі результати роботи у 2012-2013 рр.