Закінчила Національний університет "Львівська політехніка" у 2000 р. за спеціальністю "Менеджмент організацій". У 2000-2003 рр. навчалася в аспірантурі на кафедрі менеджменту організацій, з 2003 р. працює на посаді асистента. Науково-педагогічний стаж становить 10 років.

Проводить практичні та лабораторні заняття з дисциплін: "Фінансовий менеджмент", "Економіка підприємства", "Підприємництво та менеджмент", "Управління ризиками".

Проходила стажування в Польщі за проектами "Побудова стратегії регіонального розвитку" (2004 р.), "Євроконтакт" (2007 р.), має сертифікат учасника курсу підприємництва "Власна справа у Польщі та Україні".

Опублікувала 32 науково-методичні праці, зокрема 13 наукових статей у фахових виданнях, 15 тез доповідей міжнародних і всеукраїнських конференцій, чотири методичні праці.

Виконує обов'язки куратора академічної групи.

Нагороджена грамотою Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.