Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка в 2004 р. за спеціальністю "Менеджмент організацій", у 2007 р. - аспірантуру Національного університету "Львівська політехніка". На кафедрі менеджменту організацій працює з 2006 р. на посадах асистента і з 2013 р. - старшого викладача. Науково-педагогічний стаж - сім років.

Викладає такі дисципліни: "Проектування туристичних продуктів", "Організація туристичної діяльності", "Планування діяльності організацій", "Управління потенціалом підприємств переробної промисловості", "Економіка і управління підприємством".

Опублікувала 27 науково-методичних праць, серед яких 9 наукових статей у фахових виданнях, 11 тез доповідей міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, один навчальний посібник (у співавторстві), шість методичних праць. Сертифіковано два навчально-методичні комплекси у Віртуальному навчальному середовищі університету.

Основні напрями наукових досліджень: управління конкурентоспроможністю організацій; управління курортно-рекреаційною діяльністю організацій.