600px Фото Процак К

Закінчила Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальністю "Менеджмент організацій" (2002 р.) і аспірантуру на кафедрі менеджменту організацій (2005 р.). З 2005 р. працює на кафедрі менеджменту організацій Львівської політехніки на посадах асистента, старшого викладача, а з 2009 р. - доцента. Стаж науково- педагогічної роботи становить 9 років.

Викладає такі дисципліни: статистика (заг.); публічне адміністрування; основи підприємницької діяльності; підприємництво та менеджмент; інвестування; фінансовий менеджмент.

У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Національного університету "Львівська політехніка".

Основні напрями наукових досліджень: житлово-комунальне обслуговування населення та інноваційна діяльність підприємств.

Виконує обов'язки відповідального секретаря Вісника Львівської політехніки "Проблеми економіки і управління".

У 2010 р. отримала сертифікат фіналіста IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу "Новітній інтелект України".