Закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка у 1990 р. за спеціальністю "Математика", Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації і перепідготовки Львівської політехніки у 1998 р. за спеціальністю "Фінанси і кредит". Після закінчення навчання в університеті працював вчителем математики різних шкіл Жидачівського р-ну Львівської обл. (1990-2000 рр.), викладачем і старшим викладачем кафедри економіки Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка (2000-2009 рр.). У Львівській політехніці працює з 2009 р. на посаді доцента кафедри менеджменту організацій. Науково-педагогічний стаж становить 23 роки.

 

Викладає такі дисципліни: "Економіко-математичні методи і моделі в менеджменті", "Ділове адміністрування: управління проектами", "Управління якістю та конкурентоспроможністю".

У 2009 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Національного університету "Львівська політехніка". Опублікував 38 науково-методичних праць, зокрема 13 статей у фахових виданнях, 11 тез доповідей міжнародних і вітчизняних науково-практичних конференцій, 2 конспекти лекцій і 12 навчально-методичних праць. Має два сертифікати про визнання інформаційних ресурсів у Віртуальному середовищі Львівської політехніки навчально-методичними працями.

Основні напрями наукових досліджень: сфера аутсорсингу та управління проектами.

Відповідає за проведення наукових студентських конференцій на кафедрі.

Нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти України" МОН України.

Wiki сторінка викладача

 

Real time web analytics, Heat map tracking