Закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка у 1990 р. за спеціальністю "Математика", Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації і перепідготовки Львівської політехніки у 1998 р. за спеціальністю "Фінанси і кредит". Після закінчення навчання в університеті працював вчителем математики різних шкіл Жидачівського р-ну Львівської обл. (1990-2000 рр.), викладачем і старшим викладачем кафедри економіки Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка (2000-2009 рр.). У Львівській політехніці працює з 2009 р. на посаді доцента кафедри менеджменту організацій. Науково-педагогічний стаж становить 23 роки.

Викладає такі дисципліни: "Економіко-математичні методи і моделі в менеджменті", "Ділове адміністрування: управління проектами", "Управління якістю та конкурентоспроможністю".

У 2009 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Національного університету "Львівська політехніка". Опублікував 38 науково-методичних праць, зокрема 13 статей у фахових виданнях, 11 тез доповідей міжнародних і вітчизняних науково-практичних конференцій, 2 конспекти лекцій і 12 навчально-методичних праць. Має два сертифікати про визнання інформаційних ресурсів у Віртуальному середовищі Львівської політехніки навчально-методичними працями.

Основні напрями наукових досліджень: сфера аутсорсингу та управління проектами.

Відповідає за проведення наукових студентських конференцій на кафедрі.

Нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти України" МОН України.