Закінчила Національний університет “Львівська політехніка” за спеціальністю “Автоматизація і комплексна механізація машинобудування” (1990 р.) і аспірантуру на кафедрі МО (1999 р.), а також Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю "Французька мова і література" (1998). Із 2004 р. – канд. екон. наук за спеціальністю 08.02.03 «Організація управління, планування і регулювання економікою». Науково-педагогічний стаж – 16 років, з них із 2007 р. – на посаді доцента кафедри МО в ІНЕМ.

Додатково працювала (окрім Львівської політехніки) на 3-х підприємствах Львова, викладала на старших курсах у 4-х ВНЗ м.Львова, була с.н.с. в Інституті регіональних досліджень НАН України (2008-2012 рр.), а також учасником програми «Лідери майбутнього в МВА» і співпрацювала як бізнес-тренер із Консорціумом із удосконалення бізнес-менеджмент освіти в Україні (CEUME) у 2000-2003 рр.