Закінчила в 1983 р. Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова за спеціальністю "Економіка та організація поліграфічної промисловості". Після завершення навчання працювала науковим співробітником у Львівському відділенні Інституту економіки АН України. У Львівській політехніці працює з 1997 р. на посаді старшого викладача, а з 2003 р. - доцента кафедри менеджменту організацій. Науково-педагогічний стаж становить 17 років.

Викладає такі дисципліни: "Підприємництво і менеджмент", "Управління використанням ресурсів".

У 1993 р. захистила кандидатську дисертацію в спеціалізованій вченій раді Львівського відділення Інституту економіки АН України.

Опублікувала 125 науково-методичних праць, серед яких 17 наукових статей у фахових виданнях, 53 тези доповідей міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, 25 методичних розробок і два конспекти лекцій. Сертифіковано один навчально-методичний комплекс у Віртуальному навчальному середовищі університету.

Основні напрями наукових досліджень: розвиток персоналу організацій; ефективне використання ресурсів; енергоменеджмент і енергоефективність.

Відповідає за проведення студентських олімпіад на кафедрі.

Нагороджена грамотами і подяками ІНЕМ.