Закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка у 1997 р. за спеціальністю "Менеджмент і маркетинг". З 1998 до 2001 р. навчався в аспірантурі Львівської політехніки, з 2001 р. працює на кафедрі менеджменту організацій на посадах асистента, старшого викладача, а з 2006 р. - доцента. Науково-педагогічний стаж становить 14 років.

Викладає такі дисципліни: "Інвестиційний менеджмент", "Системно-управлінська оцінка фінансово-господарської діяльності організацій", "Інвестиційне право", "Теорія і практика прийняття управлінських рішень".

У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді університету.

Опублікував 52 науково-методичні праці, зокрема 30 наукових статей у фахових виданнях і тез доповідей міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, 22 методичні праці. Сертифіковано два навчально-методичні комплекси у Віртуальному навчальному середовищі університету.

Основний напрям наукових досліджень: управління реальними інвестиціями в організаціях туристично-рекреаційної сфери.

Директор Дрогобицької філії Національного університету "Львівська політехніка".

Нагороджений грамотами ІНЕМ.