Закінчив Львівський політехнічний інститут у 1992 р. за спеціальністю "Автоматизація та комплексна механізація машинобудування". Після закінчення навчання працював монтажником радіоапаратури на Львівському заводі телеграфної апаратури. У Львівській політехніці працює з 1995 р. на посадах асистента кафедри технології машинобудування, з 1996 р. - асистента, старшого викладача і з 2000 р. - доцента кафедри менеджменту організацій. Науково-педагогічний стаж становить 18 років.

Викладає такі дисципліни: операційний менеджмент, економіка і управління підприємством, управління якістю, стратегічне управління підприємством, інформаційні системи і технології, системи технологій

У 1996 р. захистив кандидатську дисертацію в спеціалізованій вченій раді Луцького індустріального інституту.

Виконує обов'язки заступника завідувача кафедри з планування та розподілу навчального навантаження.

Нагороджений грамотами і подяками університету та ІНЕМ.