Закінчила магістратуру Національного університету “Львівська політехніка” у 2006 р. за спеціальністю “Менеджмент організацій”. Після закінчення навчання працювала на кафедрі менеджменту організацій на посаді асистента. Науково-педагогічний стаж – сім років.

Навчається в аспірантурі Національного університету “Львівська політехніка”.

Опублікувала 16 науково-методичних праць, серед яких п’ять наукових статей у фахових виданнях, п’ять тез доповідей міжнародних і вітчизняних науково-практичних конференцій, шість методичних розробок. Сертифіковано десять навчально-методичних комплексів у Віртуальному навчальному середовищі Львівської політехніки.

Основний напрям наукових досліджень: організаційно-економічне забезпечення розвитку підприємств.

Відповідає за організування поточного навчального процесу в навчально-консультаційних центрах м. Володимир-Волинський, м. Хуст, м. Хмельницький, м. Чернівці.