Закінчила Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальністю "Менеджмент організацій". З 2010 р. навчається в аспірантурі при кафедрі менеджменту організацій. З 2010 р. дотепер - аспірант кафедри менеджменту організацій без відриву від виробництва. Науковий керівник - д-р екон. наук, проф. Й.М. Петрович.

Закінчила магістратуру Національного університету “Львівська політехніка” у 2006 р. за спеціальністю “Менеджмент організацій”. Після закінчення навчання працювала на кафедрі менеджменту організацій на посаді асистента. Науково-педагогічний стаж – сім років.

s2

Закінчив магістратуру Національного університету «Львівська політехніка» у 2012 році за спеціальність «Маркетинг». Після закінчення вступив до Університету Нанту/Université de Nantes (Франція).

Закінчила магістратуру НТУУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю "Менеджмент організацій". Опублікувала 12 наукових праць.

З 2014р. навчається в аспірантурі при кафедрі менеджменту організацій університету.