2023 05 23 3

Упродовж тижня (з 7.05.23 по 12.05.23 рр.) викладачі кафедри менеджменту організацій Галина Рачинська, Ліна Галаз, Наталія Смолінська проходили стажування у Краківському Університеті Економіки, метою якого було удосконалення професійної майстерності, обмін досвідом та набуття нових умінь та навичок при організації дистанційної роботи студентів.
Краківський Економічний Університет є найбільшою Вищою Школою економіки в Польщі та третім за величиною університетом у Кракові, найбільшим польським науковим центром.

В ході проведеного стажування відбулося ознайомлення з роботою кафедри банківської справи та глобальної фінансової системи на чолі з професором пані Євою Міклашевською, структурою та змістом підготовки студентів за напрямом «банківська справа». Проведено зустріч з деканом інституту фінансів професором Матеушeм Фалворським, який ознайомив зі спеціальностями, які є стабільно популярними в умовах польського трудового ринку професій, а також поділився досвідом щодо взаємодії університету та потенційних роботодавців при організації практичної підготовки студентів.

2023 05 23 1 2023 05 23 2

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking