11–12 травня 2023 року на кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» було проведено Міжнародну студентську науково-практичну конференцію «Перспективи популяризації історичної спадщини та культурного туризму в Україні: досвід європейських країн». Захід проходив у рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module European experience in the promotion of heritage and cultural tourism (EEPHCT).

Метою конференції було обговорення актуальних наукових і практичних питань, що стосуються викликів для туристичного бізнесу в Україні в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України та формування пропозицій щодо популяризації історичної спадщини і культурного туризму в Україні на основі досвіду європейських країн.

На конференцію прийнято 68 доповідей від студентів з різних навчальних закладів України. Свої роботи презентували студенти з Національного університету «Львівська політехніка», Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного транспортного університету. Окрім цього, у рамках конференції проведено ІІ етап студентського конкурсу наукових робіт «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа».

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking