2023 05 11 kucher
Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та колектив кафедри менеджменту організацій радо вітає професора кафедри МО Анатолія КУЧЕРА із перемогами у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року» за ДВОМА номінаціями: 57 «Економіка» та 62 «Менеджмент та управління персоналом».
Радіємо з того, що його наукові здобутки рухають українську науку вперед та мотивують до наукового пошуку інших, а він завдяки своїй діяльності заслужено увійшов до числа кращих молодих вчених нашої країни! Його ім’я вже серед тих, хто досягає вершин та творить історію!

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking