4 травня в онлайн-форматі відбулося офіційне відкриття міжнародного проєкту «Європейський досвід популяризації історичної спадщини та культурного туризму» (EEPHCT) напряму Жан Моне у рамках Програми ЄС Еразмус+, який буде реалізовувати впродовж наступних трьох років у Національному університеті «Львівська політехніка» кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту.

З вітальним словом виступили:

  • Наталія Чухрай – проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки;
  • Світлана Шитікова – координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні;
  • Олег Карий – завідувач кафедри менеджменту організацій ІНЕМ.

Модератором заходу був Ігор Кулиняк – координатор проєкту, доцент кафедри менеджменту організацій. Він презентував учасникам основні ідеї та цілі проєкту, цільову аудиторію, а також розповів про заходи, заплановані в рамках його трирічної реалізації.

До заходу долучилася студентська спільнота, а також представниця Жан Моне спільноти (Jean Monnet Family) Львівської політехніки Таїсія Наконечна – виконавиця проєкту напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Erasmus+ «Поширення практик ЄС через Е-маркетинг, свідоме споживання, циркулярну економіку, ефективність використання ресурсів», доцентка кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту.

У рамках заходу своїми практиками поділилися представники організацій культури та сфери туризму:

  • Василь Ільчишин – директор комунального закладу «Залозецький краєзнавчий музей» (Тернопільська область, смт Залізці);
  • Тарас Василик – директор комунального закладу «Гусятинський краєзнавчий музей» (Тернопільська область, смт Гусятин);
  • Оксана Лутай – в.о. директора Краєзнавчого музею історії сіл Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
  • Марія Супрун – керівниця комунального закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради (Львівська область, м. Дрогобич).

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking