2023 02 spain 01
Студентка групи МЕ-41 Мазурак Ганна (кафедра МО) успішно завершила навчальний семестр за програмою обміну Erasmus+. Впродовж 5 місяців вона навчалася у Universidad Pontificia de Salamanca, UPSA (Іспанія), заснованого на базі одного із найстаріших університетів країни.
Студентка активно вивчала напрямок маркетингу, імплементацію нових технологій у ньому, а також можливості поєднувати найкращі техніки та методології у рамках менеджменту організацій.
Також вагомим фокусом під час навчання було отримання практичних умінь шляхом розробки командних проектів та обмін досвідом між українськими студентами та вихідцями з країн Європейського Союзу.
Пишаємося та віримо, що й надалі зможемо гідно представляти нашу країну на міжнародному рівні завдяки нашим студентам, а також посилюватимемо міжнародну співпрацю між університетами-партнерами.
2023 02 spain 022023 02 spain 032023 02 spain 042023 02 spain 05

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking