Упродовж жовтня-грудня 2022 року для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» на запрошення кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки проводили міжнародні факультативні курси візит-професори Богдана Курило та Давит Адунц – наукові працівники Центру економічних досліджень та післядипломної освіти Інституту економіки (CERGE-EI) міста Праги (Чехія).

За результатами прослуховування факультативних курсів студенти отримали сертифікати.

Під час прослуховування курсу «Європейський досвід управління ринком праці», Богдана Курило ознайомила студентів із соціально-економічними аспектами сучасних проблем управління ринком праці і особливостями європейського досвіду функціонування, розвитку і регулювання соціально-трудових відносин у суспільстві, а Давит Адунц в рамках свого курсу «Економіка поведінки фірм та споживачів» поділився із студентами своїми знаннями про напрями регулювання поведінкою фірм як суб’єктів підприємництва та поведінкою споживачів з позицій менеджера фірми.

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking