2022 12 n1

ПОДАРУЙ ПОСМІШКУ ДІТЯМ
Всі ми в дитинстві чекали на чудо.
Тому сьогодні – це як маленький обов’язок!
Під керівництвом пана Ігоря Рижоловича при церкві УГКЦ Св. Климентія Папи Римського у м. Львів відбувався збір подарунків для діток, чиї батьки загинули, виборюючи наше з вами майбутнє, а також дітей із багатодітних сімей.
Даний проєкт був організований студентами Кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки – Моряк Анною, Пік Віталієм та Олексюком Любомиром.

 

Для поширення інформації використовувались особисті соцмережі студентів, а для збору коштів – особистий банківський рахунок Олексюка Любомира.
«За два дні (13-15 грудня) нам вдалось зібрати 5 350 грн. Сказати що ми здивовані – це нічого не сказати! Ми безмежно вдячні кожному, хто приклав свою частинку!»
В свою чергу, ми б хотіли виразити слова подяки пану Ігорю Рижоловичу та усім причетним до даної акції людям. Ви неймовірні! Саме завдяки таким людям ми можемо бути впевненими – разом ми побудуємо чудове майбутнє!

2022 12 n12022 12 n12022 12 n12022 12 n5

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking