2022 12 14 ivent

Звіт з події, яку студенти провели відповідно до курсової роботи з дисципліни "Івент менеджменту". Захід відвідало небагато людей, проте, це не завадило провести час продуктивно, цікаво та з позитивними емоціями. Ми плели сітки двох видів. Також для жінок які день у день плетуть сітки, інколи в умовах, коли відсутнє світло, опалення та тепла вода— ми організували  косметичну процедуру для відновлення шкіри рук. Таким чином ми хочемо подякувати всім волонтерам за їхню невгамовну працю яка наближає нас до перемоги. Всі відвідувачі залишили позитивні відгуки. Ми дуже раді, що нам випав саме соціальний захід, адже громадська самореалізація— є важливим аспектом особистості. Отож, ми повинні єднатись та допомагати один одному в межах наших можливостей.  Дата проведення події була: 30.11.2022  Час: 11:00-13:30  Команда: Гулик Кирило, Крет Роман (МЕ-43) .

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking