30 листопада 2022 р. викладачами кафедри менеджменту організацій проведено воркшоп «Як включити історико-культурні туристичні напрями до туристичних пропозицій Львівщини?».

Захід проводився в рамках виконання міжнародного проєкту «Співпраця у просуванні історико-культурних туристичних напрямів в Україні та країнах Вишеградської четвірки», який співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду.

Захід організовували виконавці міжнародного проєкту, науково-педагогічні працівники Національного університету «Львівська політехніка» – проф. Олег Карий, доц. Ігор Кулиняк, доц. Юлія Бондаренко та доц. Соломія Огінок.

Серед учасників воркшопу – студенти й аспіранти, науково-педагогічні працівники Національного університету «Львівська політехніка», представники організацій сфери культури і туризму. Зокрема, із своїми пропозиціями щодо співпраці музеїв Тернопільщини із музеями та туроператорами Львівщини виступили керівник комунального закладу «Залозецький краєзнавчий музей» (обл. Тернопільська, с.м.т. Залізці) Василь Ільчишин та керівник Комунального закладу «Гусятинський краєзнавчий музей» (обл. Тернопільська, с.м.т. Гусятин) Тарас Василик. Керівниця комунального закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради (обл. Львівська, м. Дрогобич) Марія Супрун окреслила перспективні напрями збереження та відновлення пам’яток культурної спадщини на прикладі міста Дрогобич, а студентка-магістр Світлана Коваль поділилася результатами свого наукового дослідження щодо особливостей застосування технологій нейромаркетингу у туризмі.

Докладніше про проєкт:

https://cpcahtd.ath.eu/about-project/

 

 

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking