24 листопада 2022 р. завідувач кафедри Карий О.І., доцент Огінок С.В. та доцент Кулиняк І.Я. взяли участь у міжнародній конференції, яка відбувалася у формі панельної дискусії між представниками університету Бельсько-Бяла (Польща), Національного університету «Львівська політехніка» (Україна), університету Кодоланьї Яноша (Угорщина), VŠB – Технічного університету Острави (Чеська Республіка) та університету Олександра Дубчека (Словаччина). Учасники конференції обговорили основні проблеми щодо включення історико-культурних туристичних напрямів до туристичних пропозицій регіонів України і країн Вишеградської четвірки та напрями їх вирішення.
Конференція відбувалася у рамках виконання міжнародного проєкту «Співпраця у просуванні історико-культурних туристичних напрямів в Україні та країнах Вишеградської четвірки», який співфінансується Урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти від Міжнародного Вишеградського фонду.

Детальніше про проект: http://cpcahtd.ath.eu/

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking