2022 11 02 w

Майбутній менеджер, пластун, спортсмен, а з початку повномасштабного вторгнення – воїн-доброволець. Сьогодні Богдан Пелих розповідає про себе, а також про свій досвід війни.

– Моя національна свідомість формувалася роками: вивчав історію, слухав українські народні та повстанські пісні, мій тато брав участь в обох революціях (Помаранчевій і Гідності. – Ред.), прадід воював. Коли в чотирнадцять років ти приходиш у Пласт, то спершу нічого не розумієш, але через національне виховання, патріотичний дух, дисципліну, участь у літніх таборах помаленьку, крок за кроком, розвиваєшся у відповідному напрямі. Я відпластував певний час, а коли подорослішав, то набрав десять діток у гурток і працював із ними, таборував тощо. Змалку займаюся спортом: кунгфу, біг, марафони, походи та біг у горах. До речі, на Говерлі був тільки двічі, оскільки серед мандрівників ця гора вважається «легкою», хоч і найвища в Україні.

– А чому ти вирішив вчитися у Політехніці на менеджменті?

 детальніше...

english empr

Економічний розвиток країн залежить від володіння англійською мовою всіма фахівцями. Сьогодні з неангломовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови перебуває на 28 місці з 32. Це свідчить про те, що ми втрачаємо потенціал через те, що наші фахівці не знають англійської мови.

Тому ми спонукаємо ВСІХ студентів обирати вивчення дисциплін англійською мовою, що дозволить Вам, у майбутньому, вдосконалити знаня термінології та вільно вийти на світовий ринок професій у майбутньому.

Кафдера МО пропонує вивчення таких дисциплін англійською мовою...

 Важливо!!! У полі навчального закладу вказати: Львівська політехніка, кафедра МО2.

Real time web analytics, Heat map tracking