З жовтня 2019 року кафедра менеджменту організацій розпочала активну співпраці з PriceWaterhouseCoopers Україна (PwCU). Програма співпраці включає набір ознайомчих і поточних (вплетених в курси з фінансового й інвестиційного менеджменту) семінарів та тренінгів для студентів кафедри.

 

Протягом двох тижнів жовтня представники Центру надання послуг PwC у Львові провели 4 ознайомчі презентації для різних груп 3-го і 4-го курсів, що навчаються за спеціальністю «менеджмент». Студенти дізнались про переваги і можливості роботи у PwC, про плани розширення Центру у Львові з 200 до 350 людей у найближчі пів року, про його тренінгові програми і найбільш затребувані на сьогодні спеціальності, про знання, вміння і особисті якості, необхідні претендентам для вступу до дружної молодіжної команди Центру з середнім віком 25 років.

Для більш докладного ознайомлення з роботою і основними перспективними напрямками розвитку Центру надання послугPwC у Львові викладачі кафедри МО (Кулініч Т.В., Просович О.П. і Процак К.В.) та студенти груп МЕ-3 і МОР-4 взяли участь у двох Днях відкритих дверей “Data Analysis” і “Audit”, які пройшли 17 і 18 жовтня на території названого Центру.

 

Актуальним для студентів стала можливість суміщати заняття в Університеті і роботу в офісі за гнучким графіком, офіційне працевлаштування і досить висока зарплата з першого дня роботи навіть на випробному терміні, велика кількість додаткових курсів і тренінгів, які проводяться для працівників фірми безкоштовно і в робочий час, система mentors & advisors, застосовувана для підтримки і кар’єрного та особистісного розвитку Juniors, що пройшли відбір.

Для довідки: Центр надання послуг PwC у Львові розпочав свою роботу з 26 квітня 2018 р. Він став третім (після Києва і Дніпра) представництвом PwC в Україні, але першим вітчизняним центром, що виконуватиме широкий спектр професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC у Центральній та Східній Європі (PwC CEE). Темпи зростання Центру є надшвидкими, але набір буде припинено після набору необхідної чисельності кадрів (350 осіб).

Докладніше бажаючі можуть ознайомитися за посиланням: https://linktr.ee/pwc_ukraine

Real time web analytics, Heat map tracking