У квітні 2019 року у рамках проведення наукових фестин кафедра менеджменту організацій провела бізнес-гру «Селянська школа бізнесу» для учнів випускних класів загальноосвітніх середніх шкіл, гімназій та ліцеїв.

У грі взяли участь 38 учасників з різних освітніх закладів, зокрема: Жовківської ЗОШ № 1, Жовківської ЗОШ № 2, Жовківської ЗОШ № 3, Великогрибовицької ЗОШ, Зашківської ЗОШ, Сопошинської ЗОШ, Новоскварявської ЗОШ, ОНЗ “Дублянська ЗОШ І-ІІІ ст.”, Добросинської ЗОШ, Староскварявської ЗОШ, Глинського НВК, Куликівської ЗОШ, Жовківського ЦДЮТ, Глинського НВК школа-садок, Зіболківської ЗОШ, П’ядицького ліцею імені Степана Мельничука, Радехівської спеціалізованої середньої школи з поглибленим вивченням іноземної мови, Золочівської ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. М. Шашкевича, ОНЗ “Сколівська академічна гімназія” м. Сколе.

Організовували бізнес-гру досвідчені викладачі кафедри менеджменту організацій: завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Карий Олег Ігорович, доцент кафедри Войцеховська Юлія Вікторівна та старший викладач кафедри Гвоздь Мар’яна Ярославівна. За результатами бізнес-гри було визначено трьох переможців та нагороджено їх цінними призами.

І місце – Суранович Ростислав Любомирович (ОНЗ “Сколівська академічна гімназія”, м. Сколе).

ІІ місце – Кремінець Соломія (Куликівська ЗОШ).

ІІІ місце – Цюпка Марта (Добросинська ЗОШ).

Усі учасники отримали заохочувальні грамоти, цінні подарунки, позитивні емоції та незабутні враження.