Протягом 15 квітня – 12 травня 2019 р. молодший дослідник Центру економічних досліджень та післядипломної освіти при Карловому університеті і Чеській академії наук Максимович Сергій провів для студентів Інституту економіки та менеджменту Національного університету “Львівська політехніка” курс лекцій "Кількісні методи в економіці".

Лектор ознайомив студентів з особливостями проведення емпіричних досліджень в економіці, поділився своїм практичним досвідом застосування кількісних методів аналізу та продемонстрував цікавий аналіз результатів своїх досліджень. Цікавою для студентів була лекція про вимірювання впливу характеристик систем вищої освіти, охорони здоров'я та судочинства на стан індивідуального добробуту. Також лектор Максимович Сергій ознайомив студентів із залежністю між результатами голосування 31 березня 2019 р. та середнім балом ЗНО з історії за областями та виборчими округами, провів вимірювання результативності заходів економічної політики, спрямованих на підвищення соціальної мобільності та впливу інновацій на економічне зростання.

Для викладачів кафедри менеджменту організацій лектор провів науковий семінар і розповів про приклади використання даних з України та інших країн Центральної і Східної Європи у дослідженнях з емпіричної мікроекономіки, опублікованих в міжнародних виданнях, навів приклади цитованих досліджень з емпіричної мікроекономіки, здійснених українськими дослідниками і опублікованих в міжнародних виданнях.

У своїх лекціях лектор розглянув не тільки теоретичні аспекти вирішення певних проблем, а й питання щодо їх практичної реалізації, надавши практичні поради студентам – майбутнім менеджерам.

 

Real time web analytics, Heat map tracking