Вітаємо студентку-магістра кафедри МО Ірину Лозову, яка стала переможцем і здобула І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій», що відбувся у квітні 2019 в КНЕУ (м. Київ). 

На розгляд галузевої конкурсної комісії Конкурсу, який проводився кафедрою менеджменту КНЕУ, цього року надійшла 131 наукова робота від 144 студентів з понад 50 ЗВО України і навіть з декількох закордонних ВИШів. Роботи прийшли жорсткий відбір за оцінками незалежних рецензентів і перевірку на плагіат. За результатами рецензування було сформовано рейтинговий список з 38 наукових робіт, автори яких були запрошені на ІІ тур (підсумкову науково-практичну конфренцію) для захисту результатів проведених досліджень.

Завідувач кафедри менеджменту КНЕУ, головуючий на Конкурсі професор Соболь Сергій Миколайович висловив подяку керівнику наукової роботи студентки – доценту кафедри МО Кулініч Тетяні Володимирівні за «високий професіоналізм у виявленні й підтримці творчого зростання обдарованої студентської молоді».

 

Real time web analytics, Heat map tracking