Кафедра МО пишно відсвяткувала День студента-2018, організований студентами МОР-4 під керівництвом доц. Романа Мірошника. У прямому ефірі пройшов жорстокий батл команд «синіх» і «червоних», сформованих з викладачів кафедри (за майже безповторною вибіркою).

Кипіли неабиякі пристрасті, лунали окремі спалахи і залпи конфетті-гармати, не обійшлося без окремих жертв пострілів іскрометного та соковитого гумору, а також без уламків меблів, шматків плоті повітряних кульок тощо. В хід пішов також весь інструментарій сучасного телевізійного політикуму: підкуп і залякування суддів, хитрість і обхідні маневри, навіть танці «стінка на стінку». У перервах між батлами розпалені команди заспокоювали лагідні і професійні номери студентів. Дружба не перемогла. Батл завершився беззаперечною перемогою «синіх». Пристрасті згладив шикарний фуршет, музичний супровід і спільне фото на фоні годинника часу, який підтвердив, що все є плинним і скороминущим. Проте, пам'ять про цю подію вже залишила свій слід в історії кафедри МО.

Напередодні також відбулися дві POST-PRE-PARTY на кафедрі зі студентами 3-х і 4-х курсів, які у ці дні продемонстрували масовий вихід на пари. Перша “party” стала певним PRE-«алаверди», або попереджувальною дією-відповіддю на знак подяки студентам МОР-4 за позитивний настрій, ініціативність, широкий прояв лідерсько-менеджерських і командно-бадьорих якостей.

Друга POST-PRE-PARTY показала нашу відповідь закликам на користь гендерній рівності. Оскільки на святкування за участю груп МЕ-3 прийшов лише 1 студент і дуже багато студенток. Тим самим потреба в cherchez la femme відпала автоматично. Студенти попрактикувалися у командній роботі, напрацюванню волі до перемоги, взаємному наданні послуг з високоякісного кейтерингу, створенні ранкового позитиву, святкового настрою і теплої атмосфери.

Як відзначає організатор цих двох POST-PRE-PARTY Тетяна Кулініч: «…святкування загалом принесло багато нових яскравих вражень щодо того, наскільки активно-позитивними можуть бути наші «морчики». Чи ви колись бачили, щоб студенти прийшли на пару з випередженням на 30 хвилин? А щоб вони навипередки бігли до дошки з відповідями і пропозиціями ? Ні? Ну то організовуйте день студента».