У листопаді 2018 р. команда студенток ІНЕМ разом з куратором змагання від НУ «ЛП» Тетяною Кулініч відчули надихаючу і хвилюючу атмосферу CFA Challenge Ukraine, відкриття якого пройшло в стильному, екстравагантному і водночас в затишному Концерт- холі «Оазис», РЦ «Ультрамарин». Під час KICK-OFF MEETING студенти прослухали презентацію представника компанії Nestle (яка стала об’єктом цьогорічного конкурсу), отримали практичні поради фахівців з ефективного дослідження капіталу компанії і з майбутнього кар’єрного зросту, зустрілися з роботодавцями і спонсорами на Дні Кар’єри.

На Дні Кар’єри студенти змогли поспілкуватися з представниками таких «монстрів» і «авангардистів» фінансово-інвестиційного ринку, як ICU, Deloitte, Concorde Capital, CIVITTA, D.TEC, NAFTOGAZ Group, KPMG, FinPoint, SimCorp, EY, Genesis, Fractal, PWC, IDEA, PROZORRO та ін. В ході зустрічі також відбулось знайомство з ментором команди від CFA, яким цього року став Дубогриз Євген Павлович - заступник директора департаменту - начальник управління Департаменту фінансової стабільності Національного банку України, інвестиційний аналітик, керівник аналітичного відділу консалтингової компанії CFS Advisors; його професійний «портфель» доповнюють посади головного редактору онлайн-видання Delo.ua (з 2012 р.) і першого заступника головного редактора журналу та сайту «Forbes Україна» (з 2013 р.).

Підтримайте наших сміливих конкурсанток від ІНЕМ-у, які втягнулись у цю відповідальну справу і планують з честю вистояти у випробуваннях: капітана команди – Сорокату Анастасію (МЕ-43, каф. МО), Малішевську Божену (МЕ-42, каф. МО), Пушак Вікторію (МЕ-46, каф. МЗД), Прокопенко Карину (МЕ-49, каф. МЛ), Букартик Галину (МЕЗД-11).