Кафедра менеджменту організацій вітає к.е.н., доцента Кулиняка Ігоря Ярославовича з перемогою в конкурсі наукових праць молодих науковців “Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику”, який проводився в рамках проекту Модуль Жана Моне «The EU Financial Sector as a Driver for Sustainable Development: European Integration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives» («ЕРАЗМУС+») у Академії праці, соціальних відносин і туризму (27 березня 2018 р.).

Проект Модуль Жан Моне «The EU Financial Sector as a Driver for Sustainable Development: European Integration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives» програми ЄС «ЕРАЗМУС+» реалізується вже другий рік в Академії Академії праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ), однією з цілей якого є мотивація до співпраці, створення середовища для дискусій молодих та досвідчених науковців, що вивчають фінансовий сектор ЄС та України. Керівник проекту – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Академії праці, соціальних відносин і туризму Гуляєва Людмила Петрівна.

На конкурс було подано 32 конкурсні роботи, участь прийняли 67 учасників з 13 областей України та 13 провідних вузів України. Було створено неформальну мережу молодих та досвідчених дослідників, що вирішили запланувати розробку спільних проектів за напрямом Еразмус+ та активно співпрацювати щодо інформування учасників мережі про освітні та наукові заходи, що проводяться в організаціях учасників.

Завершальний (третій) етап конкурсу в рамках проекту відбувався у формі Круглого столу «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України» в Академії праці, соціальних відносин і туризму (27 березня 2018 р., м. Київ), присвяченого обговоренню сучасного стану та перспектив фінансових секторів ЄС та України. Круглий стіл став дружньою зустріччю для нетворкінгу, обміну ідеями, неформального спілкування молодих учених та досвідчених науковців, представників академічного середовища та студентства. Круглий стіл пройшов у інноваційному форматі TEDx, що означає серію коротких, доступних та оригінальних виступів спікерів в дусі місії TED «Ідеї, гідні розповсюдження», а основними доповідачами стали молоді дослідники – учасники конкурсу.

Детальніше про захід на сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму https://www.socosvita.kiev.ua/node/2057

Real time web analytics, Heat map tracking