10-го листопада 2017 р. група студентів ІНЕМ (різні групи і курси) була присутня на Вступному Всеукраїнському етапі Міжнародного студентського конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge Ukraine 2017-2018.

Презентували: Від Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» на зустрічі були присутні Вербінський Остап (ЕКПЕ-11, капітан команди), Лозова Ірина (МІД-41), Тимчина Юрій,  Гриценко Назарій, Христина Кутна (МОР-41) і куратор команди – доцент кафедри МО Кулініч Тетяна Володимирівна.

Загалом Україну у 2017 році представляють 36 команд студентів з 27 ВНЗ України.

У програмі зустрічі були зустрічі з призначеними менторами команд – відомими інвестиційними аналітиками, виступи представників CFA Institute Ukraine щодо акцентів у написанні звіту, презентація компанії – об’єкту цьогорічного дослідження, «ярмарок кар’єри» для студентів, що пройшли відбір для участі у конкурсі, а також багато додаткових бонусних презентацій, призначених для успішного і гармонійного працевлаштування майбутніх «зірок» у сфері фінансів та інвестицій.