У рамках українсько-польського проекту "Активна молодь на ринку праці – покращання якості професійного і підприємницького навчання в управлінських навчальних центрах з використанням імітаційних методів" 28-31 жовтня 2017 р. викладачі 11 ліцеїв та професійних технічних училищ з Львівської, Рівненської та Волинської областей демонструють колегам та учням свої навички проведення інтерактивних занять з підприємництва.

Відповідні навички та знання вони здобували в Україні та Польщі за підтримки фахівців Малопольського інституту територіального самоврядування і адміністрації (м. Краків, Польща) та Західноукраїнського регіонального навчального центру (м. Львів).

Для цього у Львівській політехніці на кафедрі менеджменту організацій було створено спеціальну лабораторію моделювання праці, закуплено відповідні меблі, оргтехніку, отримано програмне забезпечення для проведення таких занять. Проект здійснюється за фінансової підтримки програми "Польська допомога для розвитку-2017" Міністерства Закордонних Справ Республіки Польщі.