20 вересня 2017 р.запрошуємо відвідати лекції англійською мовою:

Расселл   Піттман,

професор, директор відділення економічних досліджень антимонопольного комітету при департаменті Юстиції США

Джон   Хілкі,

економіст, співробітник Федеральної торгової комісії США

В рамках проведення V Міжнародної науково-практичної конференції

«Проблеми формування та реалізації конкурентної політики» та проекту технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку

«Програма технічної допомоги з розвитку інституційного потенціалу України у застосуванні законодавства та здійсненні політики у сфері конкуренції»

20 вересня 2017 року

Запрошуємо відвідати лекції :

Расселл Піттман, Russell Pittman

Лекція на тему: «Реформування державних "природних монополій": те, що знають економісти, але чого не знаємо ми»

("Reforming the State-Owned 'Natural Monopolies':  What Economists Know -- and What We Don't")

20.09.2017 р.   о  1415     417 ауд. IVкорп

Джон Хілкі Dr. John Hilke

економіст, співробітник Федеральної торгової комісії США

Лекція на тему: Ринки в умовах цінової дискримінації. Оцінка ринкової влади в умовах цінової дискримінації»

(«Markets Defined by Price Discrimination and Assessing Market Power Based on Price Discrimination»)

20.09.2017 р.   о  1600     417 ауд. IVкорп

Вхід вільний!!!

Лекції відбуватимуться англійською мовою!!!

Для участі зареєструйтесь, надіславши листа за адресою ol.lynnyk7@gmail.com та вкажіть ПІБ, кафедру (для викладачів), групу (для студентів).

За довідками звертатись за телефоном 097 430 0862 або 067 672 3449