Львівська політехніка готується до цікавого пізнавального заходу - «Еко-вікенду»

Захід відбудеться 22 вересня та має на меті зібрати на території біля головного корпусу університету та в науково-технічній бібліотеці наукову та студентську спільноту Львівської політехніки, а також небайдужих до екологічних проблем організацій, які проводитимуть і будуть учасниками різноманітних яскравих і у той же час корисних заходів, спрямованих на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності, адже кожен мешканець планети Земля може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.

Еко-вікенд проходитиме за такими тематичними напрямами: еко-лекції, еко-простір, еко-одяг, еко-розваги, еко-дозвілля, еко-харчування, еко-проекти, еко-грамотність.

Політехніки готують для гостей показ унікальної колекції одягу в стилі етно-бохо, можливість навчитися «ТвориТи простір», у якому ви зможете повноцінно себе розкрити і реалізувати давні мрії, стати ЕКО-споживачем, навчитись правильно сортувати сміття, відвідати лабораторію відновлювальних джерел енергії, спробувати молекулярну кухню, прийняти участь у велоквесті, навчитись виготовляти косметичні засоби, що діють на клітинному рівні і ще багато інших цікавих пізнавальних заходів!

   Для зручності обміну інформацією на офіційному сайті університету є спеціальна сторінка http://lp.edu.ua/eko-vikend з найсвіжішими новинами про Еко-вікенд. Більше інформації для ЗМІ про захід можна отримати за телефоном 098 07-177-04 (Соломія Матвій).

 

Real time web analytics, Heat map tracking